pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.09): niehandlowa en

Aktywny start wiosny z Atrium Olkusz!

Data dodania: 13 marca 2019

Wiosna powoli budzi się do życia. Świat nabiera barw, trawa się zieleni, a dni stają się coraz dłuższe. Wyczekiwana przez wszystkich kalendarzowa zmiana pory roku nastąpi już 21 marca. Z tej okazji Atrium Olkusz motywuje klientów do aktywności fizycznej po zimie, premiując zakupy nagrodami gwarantowanymi w postaci akcesoriów sportowych. Na gości obiektu czekają również pokazy sztuk walki, tańca i akrobatyki oraz warsztaty.

Aby skorzystać z przygotowanych przez olkuskie centrum atrakcji, wystarczy 21 marca 2019 w godzinach 12.00-18.00 odwiedzić Atrium Olkusz. Wszyscy, którzy w tym dniu dokonają zakupów na kwotę minimum 100 zł – po okazaniu paragonu na specjalnie przygotowanym stanowisku – mogą odebrać nagrodę gwarantowaną. Do wygrania są hantle, obciążniki na nadgarstki oraz bidony. Liczba nagród jest ograniczona. Regulamin akcji jest dostępny na stronie www.atriumolkusz.pl

To nie koniec atrakcji przygotowanych dla gości centrum handlowego. Z okazji rozpoczynającej się wiosny, na terenie Atrium Olkusz odbędą się pokazy sztuk walki, tańca oraz akrobatyki zorganizowane we współpracy z lokalnymi klubami. Ponadto odwiedzający obiekt w tym dniu będą mogli wziąć udział w warsztatach sportowych.

Akcja Witaj Wiosno! odbędzie się 21 marca w godzinach 12:00 – 18:00 w CH Atrium Olkusz.